Lidojumi, viesnīcas, konferences

Biznesa ceļojumu aģentūra

Mūsu mērķis ir nodrošināt izcilu pakalpojumu kvalitāti ar personisku attieksmi.
Mūsu pieredzējušie konsultanti sarūpēs labākos nosacījumus Taviem biznesa braucieniem!

MOTIVĒJOŠIE BRAUCIENI

Ja esi uzņēmējs, tad noteikti zini, ka laimīgi un dzīvespriecīgi darbinieki ir jebkura uzņēmuma veiksmes atslēga. Viens no labākajiem veidiem, kā vairot darbinieku apmierinātību, ir pateikt paldies par viņu darbu. Mēs piedāvājam to izdarīt ar kāda īpaša ceļojuma palīdzību – tas noteikti motivēs darbiniekus jauniem izaicinājumiem un iedvesmos sekmīgiem darba rezultātiem arī nākotnē!

DEGUSTĀCIJAS TŪRES

Aizved savu darba kolektīvu aizraujošā ceļojumā uz kādu no slavenajām Eiropas viskija darītavām, vīna dārziem vai siera ražotnēm! Bet varbūt esat gatavi doties trifeļu medībās? Jebkurā gadījumā - mēs palīdzēsim sagatavot neaizmirstamu degustāciju tūri!

SPORTA PASĀKUMU APMEKLĒŠANA

Ja arī Tu domā, ka nekas nespēj saliedēt tik labi kā kopīga līdzi jušana sportistu panākumiem, mēs palīdzēsim Tavai darba komandai nonākt pasaulslavenos stadionos, arēnās un auto sacīkšu trasēs.

IZSTĀDES

Nekas nespēj iedvesmot tik ļoti kā pasaules mēroga mākslinieku gara darbu aplūkošana. Vai tā būtu māksla, mode vai kāds neparasts hobijs - mēs zinām, kurp jādodas, un palīdzēsim Tev tur nonākt!

TEMATISKIE PASĀKUMI (FESTIVĀLI, KARNEVĀLI)

Jebkuru komandu vislabāk vieno kopīgi mērķi. Un kāpēc gan viens no tiem nevarētu būt došanās uz kādu aizraujošu pasākumu? Piemēram, uz Holandes ziedošajiem tulpju laukiem, neaizmirstamo Venēcijas karnevālu vai jestro Oktoberfest.

KONCERTI

Mūzika iedvesmo! Mūzikas cienītājus ar vislielāko prieku nogādāsim uz pasaules mēroga notikumiem – klasiskās un modernās mūzikas koncertiem vai festivāliem. Sarūpēsim ieejas biļetes un izplānosim ceļu – Tev atliks tikai baudīt!

VESELĪBAS UN ATPŪTAS BRAUCIENI

Laba veselība ir priekšnosacījums veiksmīga cilvēka stāvoklim, tāpēc, ja vēlies atalgot sevi vai savus darbiniekus ar SPA procedūrām un mierīgu atpūtu, ieteiksim visatbilstošākos pakalpojuma sniedzējus.