Lidojumi, viesnīcas, konferences

Biznesa ceļojumu aģentūra

Mūsu mērķis ir nodrošināt izcilu pakalpojumu kvalitāti ar personisku attieksmi.
Mūsu pieredzējušie konsultanti sarūpēs labākos nosacījumus Taviem biznesa braucieniem!

KORPORATĪVIE PASĀKUMI

Sajust pasaules elpu un iemācīties kaut ko jaunu – starptautiska mēroga izstāžu un konferenču apmeklēšana noteikti iedvesmos uz darba lietām paskatīties no jauna skatupunkta. Mēs sarūpēsim ieejas biļetes un naktsmājas, kā arī parūpēsimies par ērtu nokļūšanu pasākuma norises vietā.

PIEREDZES APMAIŅAS BRAUCIENI

Vienkāršākais veids pilnveidoties ir mācīties no labākajiem! Mēs ar lielāko prieku sarīkosim Tavam uzņēmumam rūpīgi izplānotu pieredzes apmaiņas braucienu pie nozares uzņēmuma ārzemēs.

KONFERENCES

Vēlies papildināt savas zināšanas? Mēs palīdzēsim Tev pieteikt dalību starptautiskās konferencēs un semināros! Bet varbūt konferenci vēlies organizēt pats? Mums vari uzticēt pasākuma organizēšanu no reģistrācijas brīža līdz pat noslēguma vakariņām!

DALĪBA IZSTĀDĒS

Ja esi nolēmis gūt iedvesmu starptautiska līmeņa izstādē, mēs parūpēsimies, lai Tavas naktsmājas būtu maksimāli tuvu izstādes vietai, kā arī sameklēsim Tev piemērotus lidojumus. Savukārt, ja vēlies, lai Tavs uzņēmums ir izstādes dalībnieks, palīdzēsim nokārtot nepieciešamās formalitātes un sniegsim atbalstu praktiskos dalības aspektos.