Lidojumi, viesnīcas, konferences

Biznesa ceļojumu aģentūra

Mūsu mērķis ir nodrošināt izcilu pakalpojumu kvalitāti ar personisku attieksmi.
Mūsu pieredzējušie konsultanti sarūpēs labākos nosacījumus Taviem biznesa braucieniem!

KOMANDAS SALIEDĒŠANA

Katra uzņēmuma spēks ir tā darbinieku komandā. Lai kolēģi iepazītu viens otru pēc iespējas labāk, tiem ir vērtīgi pavadīt laiku kopā arī ārpus darba. Mēs piedāvājam apvienot lietderīgo ar patīkamo un komandas saliedēšanas pasākumus organizēt kopā ar došanos ceļojumā.

AKTĪVIE PASĀKUMI (SPORTA SPĒLES, PĀRGĀJIENI, LAIVOŠANA)

Fiziski izaicinājumi un komandu sports ļauj iepazīt vienam otru grūtībās, tādēļ tie ir kā radīti darba kolektīvu saliedēšanai. Mēs palīdzēsim Tava uzņēmuma komandai sarīkot neaizmirstamu dienu – ejot pārgājienā, laivojot vai piedaloties sporta spēlēs.

MEISTARKLASES UN RADOŠĀS DARBNĪCAS

Kopīgi apgūtas prasmes vieno un pilnveido. Mēs piedāvājam paraudzīties uz mācību procesu no jauna, aizraujoša skatupunkta! Kolektīva kulinārijas meistarklase vai dalība radošā mākslas darbnīcā noteikti iedvesmos jauniem sasniegumiem!

EKSKURSIJAS

Darbinieku komandas saliedēšana, kopīgi iepazīstot plašo pasauli – mēs piedāvājam īpašas ekskursijas, kas piemērotas darba kolektīviem gan tepat Latvijā, gan kaimiņvalstīs, gan arī tālos un eksotiskos galamērķos. Tas būs kopīgs piedzīvojums ar spilgtām atmiņām!