Lidojumi, viesnīcas, konferences

Biznesa ceļojumu aģentūra

Mūsu mērķis ir nodrošināt izcilu pakalpojumu kvalitāti ar personisku attieksmi.
Mūsu pieredzējušie konsultanti sarūpēs labākos nosacījumus Taviem biznesa braucieniem!

DARĪJUMU BRAUCIENI

Neatkarīgi no tā, vai dodies ceļā, jo plānota tikšanās ar sadarbības partneriem vai sapulce ar darba kolēģiem no citas valsts, mēs parūpēsimies par to, lai viss noritētu gludi un Tu maksimāli efektīvi izmantotu darbam paredzēto laiku.

NAKTSMĪTNES

Mūsu ceļojumu eksperti ieteiks Tev piemērotākos naktsmītņu variantus un veiks to rezervāciju. Tu vari būt drošs, ka noteiktā budžeta ietvaros sameklēsim labāko cenas, kvalitātes un atrašanās vietas kombināciju.

TRANSPORTA BIĻETES

Pasaki mums, kurp un kad vēlies nokļūt, mēs parūpēsimies par visu pārējo! Izplānosim izdevīgāko maršrutu un rezervēsim lidmašīnas, vilciena vai autobusa biļetes.

AUTOĪRE

Mēs palīdzēsim neapjukt plašajā autonomu piedāvājumā un izdevīgi rezervēsim īres auto, ko varēsi saņemt jau lidostā vai citā sev ērtā vietā.kt!

APDROŠINĀŠANA

Lai Tu sava darījumu brauciena laikā nesatrauktos par ārkārtas situācijām un ar tām saistītajiem tēriņiem, mēs noformēsim Tev piemērotāko ceļojumu apdrošināšanu. Dažas minūtes un Tev vairs nebūs lieki jāuztraucas par negaidītām ķibelēm!

VĪZAS

Ja vēlies doties uz kādu valsti, iekļūšanai kurā nepieciešama vīza, mēs palīdzēsim to noformēt. Ietaupi laiku, uzticot formalitātes mums!

TRANSFĒRI

Ja Tev ārzemēs nepieciešams privāts transfērs, mēs parūpēsimies, lai tas efektīvi nogādātu Tevi visos nepieciešamajos galamērķos!