Lidojumi, viesnīcas, konferences

Biznesa ceļojumu aģentūra

Mūsu mērķis ir nodrošināt izcilu pakalpojumu kvalitāti ar personisku attieksmi.
Mūsu pieredzējušie konsultanti sarūpēs labākos nosacījumus Taviem biznesa braucieniem!

ATPŪTAS BRAUCIENI

Katrā darbā reiz pienāk laiks labi pelnītai atpūtai! Mūsu ceļojumu eksperti palīdzēs Tev atrast labāko atvaļinājuma pavadīšanas veidu. Mēs piedāvājam iepazīt ne tikai tradicionālos ceļojumu maršrutus, bet arī neparastus un eksotiskus galamērķus.

PĀRGĀJIENI PA LATVIJU

Piedāvājam doties vienu vai vairāku dienu pārgājienā, lai iepazīstos ar mūsu skaistās Latvijas dažādību. Pievienojies jau organizētam gājienam, vai noorganizēsim Jūsu uzņēmumam īpašu programu. Esam eksperti pārgājienu organizēšanā jau daudzus gadus un esam apgājuši apkārt visai Latvijai, kopā ar brīnišķīgiem ceļa gājējiem. Pievienojies!

INDIVIDUĀLI CEĻOJUMI

Ļauj mūsu pieredzējušajiem ekspertiem parūpēties par to, lai Tavs ceļojums būtu tieši tāds, kādu esi to izsapņojis, un pat vel labāks! Ceļojuma norise tiks pilnībā pielāgota Tavām vēlmēm un vajadzībām. To, kad, kur un uz cik ilgu laiku dodies ceļojumā, noteiksi Tu pats. Mēs palīdzēsim Tev nokļūt jebkur! Tāpat mēs izplānosim aizraujošu ceļojuma programmu un uzņemsimies rūpes par transportu un naktsmājām, lai ceļojums noritētu tieši tā, kā to vēlies.

ČARTERCEĻOJUMI

Ir reizes, kad gribas vienkārši atpūsties. Šādos gadījumos labākās zāles ir atvaļinājums un tiešais reiss uz saulainu vai sniegotu kūrortu! Mūsu plašajā galamērķu un viesnīcu klāstā noteikti atradīsi sev īsto kombināciju. Papildus mūsu ieteiktajām viesnīcām Tevis izvēlētajā galamērķī iespējams rezervēt arī jebkuru citu viesnīcu. Izpēti piedāvājumus un sazinies ar mums!